Lekarze Łomża

Neurochirurg

Szpital
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 11
18-404 Łomża

kilka lat bałem się operacji aż trafiłem do dr Skrzyńskiego i wszystko było tak jak sobie wyobrażałem leczenie.Dzisiaj już 2 lata po operacji kręgosłupa odzyskałem władzę w nogach.Jestem bardzo wdzięczny Panu SKRZYŃSKIEMU i wszystkim wahającym się gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Wacław

lekarz Zbigniew Nizik

Reymonta 1 a
18-400 Łomża

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

PromedPol Centrum Medyczne
Wojska Polskiego 59
18-400 Łomża

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

dr n. med. Bohdan Maciej Szumski

Anestezjolog

Szpital Wojewódzki
Łomża

Poznałam doktora w czasie pobytu męża na intensywnej terapii w Grajewie. Ma tam dyżury. Wytłumaczył mi i całej mojej rodzinie na czym polega choroba męża. Był jedynym lekarzem którego zrozumiałam a z wieloma wtedy rozmawiałam. jedyny potraktował mnie z kulturą, rozmawiał w pokoju i poprosił zebym usiadła i odpowiadał cierpliwie na wszyskie moje pytania bez nerwów jak inni. dziękuję.

lekarz Andrzej Klepacki

Dermatolog

ulica Małachowskiego 8/46
18-400 Łomża

Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. dent. Barbara Drozyner

Prywatny Gabinet Lekarski
Rycerska 4 a/17
18-400 Łomża

bardzo dobry stomatolog i miła osoba. Nigdy po leczeniu nie miałam problemów, wydaje mi się, że używa dobrych materiałów.

lek. dent. Bogusław Głuszkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dentysta"
Polowa 15/76
18-400 Łomża

Pan doktor bardzo konkretny szybko tania i bezboleśnie

lek. dent. Maria Borawska

ulica Kazańska 6/lok.1
18-400 Łomża

Bardzo dobra dentystka, ma fachowe i uprzejme podejście wobec pacjentów. Mogę każdemu polecić z całego serca!

lekarz Krzysztof Bandzul

Por.Łagody 12/18
18-400 Łomża

Wspaniały, kompetentny specjalista.Przystępnie i rzeczowo tłumaczy przebieg i metody leczenia. Człowiek cierpliwy i pełen empatii, Godny polecenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Małgorzata Łaguna-Oliferuk

Internista, Diabetolog

Specjalistyczne Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne przy "Polskiej Grupie Farmaceutycznej" sp. z o.o.
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 82

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Beata Rutkowska

Audiolog

"ESKULAP"
ul. Piłsudskiego 82
18-400 Łomża

Jest bardzo uprzejma.Jest lekarzem z powołania. Miałam duży kontakt z doktor Rutkowską jak leżałam w szpitalu i po wyjściu ze szpitala chodziłam na kontrolę.

lekarz Mira Ołdakowska

Neurolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Białystok
Kazańska 2
18-400 Łomża

Lekarz z serca naprawdę. Ułan u wielu lekarzy i nikt się nie interesował. pani mira zrobiła wiele badań i postawiła słuszna diagnozę . Każda wizyta bardzo konkretna polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Kazimierz Wojtkowski

Senatorska 27
18-400 Łomża

Godny zaufania lekarz,gotowy służyć pomocą o każdej porze dnia i nocy!!! Polecam.
bardzo dobry lekaż ytlko gdzies mi sie numer zapodziała

lekarz Andrzej Krajewski

Urolog

Prywatny Gabinet Urologiczny
ul Sybiraków 10B
18-400 Łomża

Czekając na poczekalni myślałam, że dr Adam Krajewski jest lekarzem pediatrą, tak dużo przyjmował w różnym wieku dzieci.Mamy mówiły mi że z wyników leczenia Pana Doktora są bardzo zadowolone. Mój Franek ma atopowe zapalenie skóry, takim się urodziłn krótko karmiłam go piersią, podobno ma to znaczenie i wpływ na to schorzenie. Synek chce iść tylko do dr Krajewskiego, obiecał mu, że będzie tez doktorem. Jesteśmy z mężem szczęśliwi, że od ...

lekarz Robert Pijagin

18-400 Łomża

Ten czlowiek nie nadaje sie na lekarza ... na innych stronach tak jak patrzylam wiele opini sie powtarza na jego temat oczywiscie negatywnych ... W sobote niestety trafilam na izbe przyjec do panstwowego szpitala w lomzy i niestety mialam przyjemnsc rozmawiać z tym czlowiekiem ... przyszedl z wielka łaska do gabinetu i wielce zdziwiony wrecz nie wierzył ze mam problem i dal mi do zrozumienia ze przyszlam do niego bo ...
Opinia dodana przez: karolina

lek. dent. Ewelina Kobus

Al. Legionów 15
18-400 Łomża

Polecam wszystkim. Korzystałam z usług różnych stomatologów i nigdy nie byłam tak zadowolona. Pani Ewelina ma ogromną wiedzę i jest świetnym stomatologiem.
Opinia dodana przez: Ewa

Tomasz Sokół

Oddział ginekologiczno-połozniczy
Łomża

Bardzo sympatyczny I dobry lekarz!Po wejsciu do gabinetu odrazu wiedzialam,ze to osoba na odpowiednim stanowisku.Doktor stwarza bardzo przyjazna atmosfere.Dobry specialista!

dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "OMEGA" s.c.
Wojska Polskiego 161
18-400 Łomża

Pan Doktor przeprowadził zdawkowy wywiad w czasie wizyty mojej córki i poza lekami wykluczył z diety kolejne składniki. Nie zwrócił uwagi natomiast, że córka ma problemy z odżywianiem, a jego wskazówki jak się okazało pogorszyły jej stan. W tym przypadku zaszkodził zamiast pomów.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Henryk Perkowski

Gastrolog, Nefrolog

Makowa 19
18-400 Łomża

Bardzo dobry specjalista, dokładnie tłumaczy chorobę, jest przy tym bardzo uprzejmy. Wzbudza moje zaufanie i o wszystko mogę się go zapytać.